Tangent Spectrum XC, keskikaiutin
Tangent Spectrum XC, keskikaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 199,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tangent Spectrum XC BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 199,00 € | 208,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tangent Spectrum XC WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 199,00 € | 208,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tangent Spectrum XC - BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 208,00 € | 208,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tangent Spectrum XC - WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 208,00 € | 208,00 € | Katso tuotetta ▸ |
199,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 208,00 €
199,00 €
208,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 208,00 €
208,00 €
Tangent Spectrum XC, keskikaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Tangent |
Taajuusvaste | 55Hz - 20 000Hz Hz |
Valmistajan tuotesivu | https://tangent-audio.com/products/8-speakers/108-tangent-spectrum-xc-satin-white/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
208,00 €
Keskihinta
203,50 €
Alin hinta
199,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.