Tangent Spectrum XSW-8, subwoofer
Tangent Spectrum XSW-8, subwoofer osastosta Subwooferit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 361,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tangent Spectrum XSW-8 - BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 361,00 € | 361,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tangent Spectrum XSW-8 - WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 361,00 € | 361,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tangent Spectrum XSW Subwoofer Satin BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 399,00 € | 408,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tangent Spectrum XSW Subwoofer Satin WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 399,00 € | 408,00 € | Katso tuotetta ▸ |
361,00 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 361,00 €
361,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 408,00 €
399,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 408,00 €
399,00 €
Tangent Spectrum XSW-8, subwoofer
Ilmoita virheellisestä tiedostaKaiutinjärjestelmä | 1.0 |
Valmistaja | Tangent |
Elemettien koot | 200 mm |
Taajuusvaste | 31Hz - 250Hz Hz |
Subwoofer | On |
Teho yhteensä | 90 W |
EAN-koodi | 5703959106315 |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,00 €
Keskihinta
380,00 €
Alin hinta
361,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.