Trust GXT 629 Tytan 2.1 (22944) RGB, kaiuttimet
Trust GXT 629 Tytan 2.1 (22944) RGB, kaiuttimet osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 91,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kaiutin|TRUST|1xAudio-In|22944Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 91,85 € | 101,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust GXT 629 Tytan 2.1 RGB kaiutinsettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 108,95 € | 113,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust GXT 629 Tytan - 2.1 kanavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 111,08 € | 111,08 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust GXT 629 Tytan 2.1 RBG Speaker SystemNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 111,90 € | 119,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 101,84 €
91,85 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 113,85 €
108,95 €
111,08 €
Toimitusaika 2 - 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 119,80 €
111,90 €
Trust GXT 629 Tytan 2.1 (22944) RGB, kaiuttimet
Ilmoita virheellisestä tiedostaKaiutinjärjestelmä | 2.1 |
Valmistaja | Trust |
Liitännät | Aux in |
Taajuusvaste | 20 - 20000 Hz Hz |
Valmistajan tuotesivu | https://www.trust.com/en/product/22944-gxt-629-tytan-2-1-rgb-speaker-set |
EAN-koodi | 8713439229448, 8713439233643, 0092389229448 |
Hintakehitys
Korkein hinta
111,90 €
Keskihinta
105,95 €
Alin hinta
91,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.