Bosch SystemBox S (1600A016CT), työkalulaatikkko
Bosch SystemBox S (1600A016CT), työkalulaatikkko osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 44,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch DIY Systembox S TyökalulaukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 44,00 € | 45,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Yksi SystemBoxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 44,91 € | 51,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Irtolaatikot Bosch SystemBox SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 51,00 € | 58,90 € | Katso tuotetta ▸ |
44,00 €
44,91 €
51,00 €
Bosch SystemBox S (1600A016CT), työkalulaatikkko
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140951883 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
51,00 €
Keskihinta
46,64 €
Alin hinta
44,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.