Laatikko työkaluille DeWalt DWST83345-1 TSTAK SHALLOW 2.0
Laatikko työkaluille DeWalt DWST83345-1 TSTAK SHALLOW 2.0 osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 29,79 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DWST83345-1 matkalaukku (Uusi malli) + sisääntuloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 29,79 € | 39,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt TSTAK IP54 matala laatikkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 43,16 € | 50,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laatikko työkaluille DeWalt DWST83345-1 TSTAK SHALLOW 2.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 56,00 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWST83345-1 Säilytyslaatikko TSTAK, matala laatikkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 98,80 € | 100,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,69 €
29,79 €
43,16 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,90 €
56,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 100,79 €
98,80 €
Laatikko työkaluille DeWalt DWST83345-1 TSTAK SHALLOW 2.0
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3253561833458 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
98,80 €
Keskihinta
56,94 €
Alin hinta
29,79 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.