Pidike Toolflex
Pidike Toolflex osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 11,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tooflex 522 30-40mm 2kpl työkalupidinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
11,50 € | 16,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pidike ToolflexNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 11,99 € | 11,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Habo Toolflex 522 Työkaluteline ä˜30-40 mm, 2 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 12,00 € | 13,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sein?kiinnike 30-40 mm, 2 kpl, ToolflexNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 19,90 € | 24,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
11,50 €
11,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 13,99 €
12,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,80 €
19,90 €
Pidike Toolflex
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7317275220013, 7317275020019, 7317275120016 |
Valmistaja | Habo |
Hintakehitys
Korkein hinta
19,90 €
Keskihinta
13,85 €
Alin hinta
11,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.