Stanley FatMax 93-951, työkalupakki
Stanley FatMax 93-951, työkalupakki osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 5,77 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Stanley 1-96-179 pussi työkaluille + matkapuhelimelleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 5,77 € | 15,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STANLEY 1-96-179 VyölaukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 11,70 € | 13,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STANLEY FatMax 1-93-951 TyökalulaukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 43,20 € | 45,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työkalulaukku Stanley 1-96-179Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 13,00 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työkalulaukku StanleyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 49,99 € | 49,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,67 €
5,77 €
11,70 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,19 €
43,20 €
13,00 €
49,99 €
Stanley FatMax 93-951, työkalupakki
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Stanley |
Valmistajan tuotesivu | http://www.stanleyworks.fi/products/detail/Tool+Storage/Soft+Storage+Line/FatMax%C2%AE+Open+Tote+Tool+Bag |
EAN-koodi | 3253561939518, 3253561939501 |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,99 €
Keskihinta
24,73 €
Alin hinta
5,77 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.