Stanley STST81337-1, metallinen sahapukkipari
Stanley STST81337-1, metallinen sahapukkipari osastosta Kalusteet, kuljetus- ja säilytysjärjestelmät nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 40,86 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Stanley Metal Sawhorse (Pair)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 40,86 € | 47,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STANLEY STST81337-1 Sahauspukki 2-pakkausNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 45,00 € | 46,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työpöytä Stanley STST81337-1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 61,00 € | 68,90 € | Katso tuotetta ▸ |
40,86 €
45,00 €
61,00 €
Stanley STST81337-1, metallinen sahapukkipari
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3253561813375 |
Valmistaja | Stanley |
Hintakehitys
Korkein hinta
61,00 €
Keskihinta
48,95 €
Alin hinta
40,86 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.