Philips Hue - Lightstrip Outdoor 2m - White & Color Ambiance - New model
Philips Hue - Lightstrip Outdoor 2m - White & Color Ambiance - New model osastosta Kalustus- ja somistustarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 113,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Hue Outdoor Lightstrip LED-nauha IP67, 2000–6500 K 2 metriäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 113,00 € | 114,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue ulkovalonauha 2m V1.1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 122,27 € | 122,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue Outdoor Lightstrip -valonauha 2 m, ulkokäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
129,99 € | 134,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue Lightstrip Outdoor 2m Valkoinen & VäriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 viikkoa | 145,90 € | 145,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Hue Lightstrip Outdoor 1.1 2mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
174,99 € | 180,19 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 114,99 €
113,00 €
122,27 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 134,89 €
129,99 €
Toimitusaika 3-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 145,90 €
145,90 €
174,99 €
Philips Hue - Lightstrip Outdoor 2m - White & Color Ambiance - New model
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8718699709839 |
Valmistaja | Philips |
Hintakehitys
Korkein hinta
174,99 €
Keskihinta
137,23 €
Alin hinta
113,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.