B&W Outdoor Case type 1000, kuljetuslaukku
B&W Outdoor Case type 1000, kuljetuslaukku osastosta Kameralaukut ja -kotelot nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 54,89 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
B&W International B&W outdoor.case Tyyppi 1000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 54,89 € | 61,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
B&W International OUTDOOR.CASES Tyyppi 1000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 64,17 € | 71,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
B+W Outdoor Cases Type 1000 YEL (Pre-Cut Foam)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 55,00 € | 58,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
B+W Outdoor Cases Type 1000 BLK (Pre-Cut Foam)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 55,00 € | 58,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
B+W Outdoor Cases Type 1000 BLK (Divider System)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 60,00 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
B&W Type 1000 (pre-cut) kameralaukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
57,90 € | 62,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
B&W Type 1000 (divider) kameralaukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 61,88 €
54,89 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,16 €
64,17 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 58,90 €
55,00 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 58,90 €
55,00 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,90 €
60,00 €
B&W Outdoor Case type 1000, kuljetuslaukku
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Pituus | 215 mm |
Leveys | 270 mm |
Korkeus | 105 mm |
Paino | 0,7 kg |
Sisämitat | |
Tilavuus | 4,1 l |
Korkeus | 95 mm |
Leveys | 250 mm |
Pituus | 175 mm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.b-w-international.com/product/type-1000/ |
Valmistaja | B&W |
EAN-koodi | 4031541703378, 4031541702944, 4031541703286, 4031541702937, 4031541703200, 4031541728326, 4031541738752, 4031541742292, 4031541733481 |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,17 €
Keskihinta
58,12 €
Alin hinta
54,89 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.