Lowepro Flipside 200 AW II, kamerareppu
Lowepro Flipside 200 AW II, kamerareppu osastosta Kameralaukut ja -kotelot nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 132,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lowepro Reppu Flipside 200 AW II MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 132,90 € | 137,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lowepro Flipside 202 AW IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 141,92 € | 141,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lowepro Flipside 200 AW II -kamerareppu, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 149,99 € | 154,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lowepro Flipside 200 AW II kamerareppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
132,90 €
141,92 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,89 €
149,99 €
169,00 €
Lowepro Flipside 200 AW II, kamerareppu
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Pituus | 200 mm |
Leveys | 245 mm |
Korkeus | 435 mm |
Paino | 0,95 kg |
Sisämitat | |
Korkeus | 380 mm |
Leveys | 205 mm |
Pituus | 126 mm |
Sadesuoja | On |
Tyyppi | Selkäreppu |
Valmistajan tuotesivu | http://store.lowepro.com/flipside-200-aw-ii |
Valmistaja | Lowepro |
Hintakehitys
Korkein hinta
169,00 €
Keskihinta
148,45 €
Alin hinta
132,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.