Lowepro Tahoe BP 150, kamerareppu
Lowepro Tahoe BP 150, kamerareppu osastosta Kameralaukut ja -kotelot nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 73,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lowepro Tahoe Bp 150 MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 73,78 € | 79,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lowepro Tahoe BP 150Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 80,80 € | 87,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lowepro Tahoe BP 150 - SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 84,25 € | 91,24 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lowepro Tahoe BP 150 kamerareppu (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 86,95 € | 91,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lowepro Tahoe BP 150 kamerareppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
89,00 € | 93,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
73,78 €
80,80 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 91,24 €
84,25 €
86,95 €
89,00 €
Lowepro Tahoe BP 150, kamerareppu
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Pituus | 275 mm |
Leveys | 217 mm |
Korkeus | 403 mm |
Paino | 0,8 kg |
Sisämitat | |
Korkeus | 360 mm |
Leveys | 128 mm |
Pituus | 255 mm |
Tyyppi | Selkäreppu |
Valmistajan tuotesivu | http://store.lowepro.com/tahoe-bp-150 |
Valmistaja | Lowepro |
EAN-koodi | 5706998850829, 5704174099444, 4056572743216, 0056035372322 |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,00 €
Keskihinta
82,96 €
Alin hinta
73,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.