Canon PowerShot SX740 HS, kamera
Canon PowerShot SX740 HS, kamera osastosta Kamerat ja videokamerat nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 355,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon Powershot SX740 HS -digikamera, hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 74 päivää | 355,99 € | 360,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Powershot SX740 HS -digikamera, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 399,99 € | 404,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon SX740 HS mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 399,00 € | 402,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon SX740 HS hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 399,00 € | 402,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Powershot Sx740 HsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 414,78 € | 414,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon PowerShot SX740 HS - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 429,00 € | 429,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Canon PowerShot SX740 HS - HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 429,00 € | 429,00 € | Katso tuotetta ▸ |
355,99 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 404,89 €
399,99 €
399,00 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 402,90 €
399,00 €
414,78 €
429,00 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 429,00 €
429,00 €
Canon PowerShot SX740 HS, kamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaTarkkuus | 20,3 Mpx |
Valmistaja | Canon |
Mitat | |
Leveys | 110,1 mm |
Korkeus | 63,8 mm |
Syvyys | 39,9 mm |
Paino | 299 g |
Objektiivi | |
Zoom (optinen) | 40x |
Polttoväli laajakulma (35mm) | 24 mm |
Polttoväli tele (35mm) | 960 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.fi/cameras/powershot-sx740-hs/ |
Digikamera | On |
EAN-koodi | 2050004634921, 2050004634907, 8714574659466 |
Hintakehitys
Korkein hinta
429,00 €
Keskihinta
403,82 €
Alin hinta
355,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.