Sony PXW-Z150, videokamera + Think Tank Airport Advantage XT Svart, laukku
Sony PXW-Z150, videokamera + Think Tank Airport Advantage XT Svart, laukku osastosta Kamerat ja videokamerat nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 349,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Think Tank Airport Advantage XT -kameralaukku, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 349,00 € | 353,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Think Tank Airport Advantage XT -kameralaukku, grafiittiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 349,00 € | 353,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony PXW-Z150 + Think Tank Airport Advantage XT mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 3 585 € | 3 589 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 353,90 €
349,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 353,90 €
349,00 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 589 €
3 585 €
Sony PXW-Z150, videokamera + Think Tank Airport Advantage XT Svart, laukku
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sony |
Akku | |
Toimitukseen sisältyvä akku | NP-F770 |
Älykäs akkujärjestelmä | On |
Mitat | |
Leveys | 171,3 mm |
Korkeus | 187,8 mm |
Syvyys | 371,3 mm |
Paino | 2 270 g |
Objektiivi | |
Zoom (optinen) | 12x |
Polttoväli laajakulma (35mm) | 29 mm |
Polttoväli tele (35mm) | 348 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://pro.sony/en_eu/products/handheld-camcorders/pxw-z150 |
Teräväpiirto videokuvaus (HD) | On |
Videokuvan tallennus | 3 840 px, 2 160 px, 29.97p, 25p, 23.98p fps |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Kuvataajuus | 29.97p, 25p, 23.98p fps |
Kielivaihtoehdot | |
Suomi | On |
Ruotsi | On |
Englanti | On |
Videokamera | On |
EAN-koodi | 0874530005565, 0874530005558 |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 585 €
Keskihinta
1 428 €
Alin hinta
349,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.