Asus Chromebook C424MA-EB0100 (Pentium N5030, 8 GB, 64 GB SSD, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Asus ZenBook 14 UX425JA-PURE13 (Core i7-1065G7, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 10), kannettava tietokone
Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP023W (Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD 15.6" Win 11), kannettava tietokone
Asus TUF Gaming A15 FA507UI-HQ010W (Ryzen 9 8945HS 16GB 1TB SSD 15.6" Win 11), kannettava tietokone
Asus TUF Gaming A15 FA617NS-N3002W (Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD 16" Win 11), kannettava tietokone
Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP002W/T (Ryzen 7 7735HS 16GB 1TB SSD 15,6" Win 11), kannettava tietokone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kannettavat tietokoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Asus ZenBook 14 UX425JA-PURE13 (Core i7-1065G7, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 10), kannettava tietokone
-
Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP023W (Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD 15.6" Win 11), kannettava tietokone
-
Asus TUF Gaming A15 FA507UI-HQ010W (Ryzen 9 8945HS 16GB 1TB SSD 15.6" Win 11), kannettava tietokone
-
Asus TUF Gaming A15 FA617NS-N3002W (Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD 16" Win 11), kannettava tietokone
-
Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP002W/T (Ryzen 7 7735HS 16GB 1TB SSD 15,6" Win 11), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook CX1 CX1400CNA-EK0202 (Celeron N3350, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook CX1 CX1700CKA-AU0108 (Celeron N4500, 4GB, 64GB eMMC, 17,3", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook CX1 CX1500CKA-EJ0203 (Celeron N4500, 4GB, 64GB eMMC, 15,6", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook CX1 CX1400CKA-EK0163 (Celeron N4500, 8GB, 64GB eMMC, 14", ChromeOS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook CX1 CX1400CKA-EK0172 (Celeron N4500, 8GB, 64eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook C425 C425TA-AJ0060Z (Core m3-8100Y, 8GB, 64GB eMMC, 14", ChromeOS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook Flip CX5 CX5400FMA-AI0084 (Core i3 1110G4, 8GB, 128GB SSD, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook Flip C436FA-E10049 (Core i5-10210U, 8Gb, 256GB SSD, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook CX1 CX1400CKA-EK0299 (Celeron N4500, 8GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Vivobook Go 15 15,6" Intel Celeron N4500, Valkoinen
-
Asus ExpertBook B1 B1400CEAE-EB3596X (Core i5-1135G7, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 10 Pro), kannettava tietokone
-
Asus VivoBook 15 K513EA-L11309W (Core i3-1115G4, 8 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 10), kannettava tietokone
-
Asus ROG Strix Scar 15 G533ZX-LN061W (Intel Core i9-12900H, 32 GB, 2 TB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Katsotuimmat Kannettavat tietokoneet
-
alk. 1148 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 229 €
Acer Chromebook 315 CB315-4H-C1K3 NX.AZ0ED.003 (Celeron N4500, 4Gb, 64GB eMMC, 15,6" Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 149 €
Acer Chromebook 314 CB314-2H-K1GJ NX.AWFED.002 (MT8183, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
-
alk. 898 €
Apple Macbook Air 13 MGN63 (Apple M1, 8 GB, 256 GB SSD, 13,3", OS X), kannettava tietokone
-
alk. 797 €
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV009VMX (i7-1255U, 16 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2124 €
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11 21HM005NMX (i7-1355U, 16 GB, 1 TB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1879 €
Apple MacBook Air 15" MQKQ3 (2023) (M2, 16 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 512 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 2299 €
Apple MacBook Pro MTL73 (M3, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Mac OS), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Asus TUF Gaming A17 FA707NU-HX018W (Ryzen 7 7735HS 16GB 1TB SSD 17.3" Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 799 €
Asus TUF Gaming A15 FA506NC-HN003W (Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB SSD 15.6" Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN083W (Core i5-12500H 16GB 512GB SSD 15,6" Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1499 €
Apple MacBook Air 15" 2023 MLXW3 (Apple M2 16 GB, 256 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1479 €
Lenovo Legion Slim 5 82Y900A2MX (Ryzen 7 7840HS, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1999 €
Lenovo Legion 5 Pro 82WM0098MX (Ryzen 7 7745HX, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2699 €
Lenovo Legion Pro 7i 82WQ0086MX (i9-13900HX, 6 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 649 €
Lenovo IdeaPad 5 15ALC05 82LN00J4MX (Ryzen 3 5300U, 8 GB, 256 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Tarvikkeet ja oheislaitteet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 239 €
Apple AirPods Pro 2nd gen., Bluetooth-nappikuulokkeet
-
alk. 38 €
F-Secure SAFE (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 249 €
JBL Boombox 3, Bluetooth-kaiutin
-
alk. 90 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 5 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 17 €
MicroSDXC 256GB, muistikortti
-
alk. 8,25 €
Microsoft Windows 10 Home, suomenkielinen
-
alk. 49 €
Plantronics Voyager 5200, kuulokemikrofoni
-
alk. 249 €
Sony WH-1000XM4, Bluetooth-kuulokkeet
-
alk. 27 €
F-Secure Freedome (1 vuosi 3 laitetta), ohjelmisto
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 159 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
alk. 37 €
MicroSDXC 512GB, muistikortti
-
alk. 91 €
Razer Barracuda X, langaton pelikuulokemikrofoni
-
alk. 29 €
Plantronics Voyager Legend, Bluetooth-kuulokemikrofoni
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 58 €
Microsoft Office 365 Personal, toimisto-ohjelmisto
-
alk. 4,90 €
DisplayPort - HDMI, kaapeli
-
alk. 40 €
Microsoft Windows 11 Home, suomenkielinen
Asus Chromebook C424MA-EB0100 (Pentium N5030, 8 GB, 64 GB SSD, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4711081351474 |
Näyttö | |
Koko | 14 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Tyyppi | Full HD, LED |
Valmistaja | Asus |
Suoritin | |
Nopeus | 1,1 GHz |
Tyyppi | Intel Pentium Silver N5030 |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 64 Gt |
Tyyppi | eMMC |
SSD | On |
Mitat | |
Leveys | 32,3 cm |
Syvyys | 22,8 cm |
Paksuus | 1,8 cm |
Paino | 1,51 kg |
Muisti | |
Kapasiteetti | 8 Gt |
Tyyppi | LPDDR4 |
Laajennettavissa | 8 Gt |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
Line-out | On |
HDMI-portti | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Micro-HDMI | On |
RJ-45 | On |
Takuu | 24 kk |
Multimedia | |
Integroidut kaiuttimet | On |
Sisäänrakennettu mikrofoni | On |
Web-kamera | On |
Akku | AC-Adapteri |
Näytönohjain | Intel UHD graphics 605 |
Tyyppi | Intel UHD graphics 605 |
Verkko-ominaisuudet | 802.11ac |
Kosketusalusta | On |
Optinen asema | Ei DVD-asemaa |
Käyttöjärjestelmä | Chrome OS |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1148 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 229 €
Acer Chromebook 315 CB315-4H-C1K3 NX.AZ0ED.003 (Celeron N4500, 4Gb, 64GB eMMC, 15,6" Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 149 €
Acer Chromebook 314 CB314-2H-K1GJ NX.AWFED.002 (MT8183, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
-
alk. 898 €
Apple Macbook Air 13 MGN63 (Apple M1, 8 GB, 256 GB SSD, 13,3", OS X), kannettava tietokone
-
alk. 797 €
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV009VMX (i7-1255U, 16 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kannettavat-tietokoneet/asus-chromebook-c424ma-eb0100-pentium-n5030-8-gb-64-gb-ssd-14-chrome-os-kannettava-tietokone/10255379
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.