Asus Chromebook Flip C434TA-AI0045 (m3-8100Y, 8 GB, 32 GB SSD, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Asus ZenBook 14 UX425JA-PURE13 (Core i7-1065G7, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 10), kannettava tietokone
Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP023W (Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD 15.6" Win 11), kannettava tietokone
Asus TUF Gaming A17 FA707NU-HX018W (Ryzen 7 7735HS 16GB 1TB SSD 17.3" Win 11), kannettava tietokone
Asus TUF Gaming A15 FA506NC-HN003W (Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB SSD 15.6" Win 11), kannettava tietokone
Asus TUF Gaming A15 FA507UI-HQ010W (Ryzen 9 8945HS 16GB 1TB SSD 15.6" Win 11), kannettava tietokone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kannettavat tietokoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
271,84 €
Singer Heavy Duty 4423, ompelukone
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
-6 %
66,99 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
21,47 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Samankaltaisia tuotteita
-
Asus ZenBook 14 UX425JA-PURE13 (Core i7-1065G7, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 10), kannettava tietokone
-
Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP023W (Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD 15.6" Win 11), kannettava tietokone
-
Asus TUF Gaming A17 FA707NU-HX018W (Ryzen 7 7735HS 16GB 1TB SSD 17.3" Win 11), kannettava tietokone
-
Asus TUF Gaming A15 FA506NC-HN003W (Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB SSD 15.6" Win 11), kannettava tietokone
-
Asus TUF Gaming A15 FA507UI-HQ010W (Ryzen 9 8945HS 16GB 1TB SSD 15.6" Win 11), kannettava tietokone
-
Asus TUF Gaming A15 FA617NS-N3002W (Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD 16" Win 11), kannettava tietokone
-
Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP002W/T (Ryzen 7 7735HS 16GB 1TB SSD 15,6" Win 11), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook CX1 CX1400CNA-EK0202 (Celeron N3350, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook CX1 CX1700CKA-AU0108 (Celeron N4500, 4GB, 64GB eMMC, 17,3", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook CX1 CX1500CKA-EJ0203 (Celeron N4500, 4GB, 64GB eMMC, 15,6", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook CX1 CX1400CKA-EK0163 (Celeron N4500, 8GB, 64GB eMMC, 14", ChromeOS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook CX1 CX1400CKA-EK0172 (Celeron N4500, 8GB, 64eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook C425 C425TA-AJ0060Z (Core m3-8100Y, 8GB, 64GB eMMC, 14", ChromeOS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook Flip CX5 CX5400FMA-AI0084 (Core i3 1110G4, 8GB, 128GB SSD, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook Flip C436FA-E10049 (Core i5-10210U, 8Gb, 256GB SSD, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Chromebook CX1 CX1400CKA-EK0299 (Celeron N4500, 8GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
Asus Vivobook Go 15 15,6" Intel Celeron N4500, Valkoinen
-
Asus ExpertBook B1 B1400CEAE-EB3596X (Core i5-1135G7, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 10 Pro), kannettava tietokone
Katsotuimmat Kannettavat tietokoneet
-
alk. 229 €
Acer Chromebook 315 CB315-4H-C1K3 NX.AZ0ED.003 (Celeron N4500, 4Gb, 64GB eMMC, 15,6" Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 512 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 149 €
Acer Chromebook 314 CB314-2H-K1GJ NX.AWFED.002 (MT8183, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1099 €
Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 21CQ003DMX (Ryzen 5 PRO 6650U, 16 GB, 256 GB, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
-
alk. 1974 €
Dell Latitude 7640 XR3K8 (i7-1365U, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2849 €
Dell Precision 5680 PXCF3 (i7-13700H, 32 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 797 €
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV009VMX (i7-1255U, 16 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2124 €
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11 21HM005NMX (i7-1355U, 16 GB, 1 TB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 790 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JR001WMX (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1879 €
Apple MacBook Air 15" MQKQ3 (2023) (M2, 16 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1050 €
HP ProBook 455 G10 817P6EA (AMD Ryzen 7 7730U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2299 €
Apple MacBook Pro MTL73 (M3, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Mac OS), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN083W (Core i5-12500H 16GB 512GB SSD 15,6" Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 549 €
Acer Chromebook Plus 514 CB514-3H-R4FH NX.KP4ED.009 (Ryzen 3 7320C, 8GB, 128GB SSD, 14", Chrome OS) kannettava tietokone
-
alk. 1499 €
Apple MacBook Air 15" 2023 MLXW3 (Apple M2 16 GB, 256 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1479 €
Lenovo Legion Slim 5 82Y900A2MX (Ryzen 7 7840HS, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Tarvikkeet ja oheislaitteet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 239 €
Apple AirPods Pro 2nd gen., Bluetooth-nappikuulokkeet
-
alk. 38 €
F-Secure SAFE (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 249 €
JBL Boombox 3, Bluetooth-kaiutin
-
alk. 90 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 5 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 8,25 €
Microsoft Windows 10 Home, suomenkielinen
-
alk. 27 €
F-Secure Freedome (1 vuosi 3 laitetta), ohjelmisto
-
alk. 35 €
Microsoft Windows 11 Home, suomenkielinen
-
alk. 49 €
Plantronics Voyager 5200, kuulokemikrofoni
-
alk. 260 €
Sony WH-1000XM4, Bluetooth-kuulokkeet
-
alk. 83 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 91 €
Razer Barracuda X, langaton pelikuulokemikrofoni
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 58 €
Microsoft Office 365 Personal, toimisto-ohjelmisto
-
alk. 4,90 €
DisplayPort - HDMI, kaapeli
-
alk. 37 €
MicroSDXC 512GB, muistikortti
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 69 €
Samsung Galaxy Buds2, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
alk. 139 €
HyperX Cloud III Wireless
Asus Chromebook Flip C434TA-AI0045 (m3-8100Y, 8 GB, 32 GB SSD, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4718017292894, 4718017587723 |
Näyttö | |
Koko | 14 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Tyyppi | Full HD, LED, Multitouch kosketusnäyttö |
Valmistaja | Asus |
Suoritin | |
Nopeus | 1,1 GHz |
Välimuistin määrä | 4 000 kt |
Tyyppi | Intel Core m3-8100Y |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 32 Gt |
Tyyppi | SSD |
SSD | On |
Mitat | |
Leveys | 32,1 cm |
Syvyys | 20,2 cm |
Paksuus | 1,57 cm |
Paino | 1,5 kg |
Muisti | |
Kapasiteetti | 8 Gt |
Tyyppi | LPDDR3 |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
Line-out | On |
Mikrofoni | On |
USB 3.0 | On |
Multimedia | |
Integroidut kaiuttimet | On |
Sisäänrakennettu mikrofoni | On |
Web-kamera | On |
Akku | |
Tyyppi | Li-ion |
AC-Adapteri | On |
Kennoja | 3 kpl |
Muistikortinlukija | Muistikortti, microSD, microSDHC |
Tyyppi | microSD, microSDHC |
Näytönohjain | Intel UHD Graphics 615 |
Tyyppi | Intel UHD Graphics 615 |
Verkko-ominaisuudet | 802.11 a/b/g/n/ac |
Kosketusalusta | On |
Optinen asema | Ei DVD-asemaa |
Käyttöjärjestelmä | Chrome OS |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 229 €
Acer Chromebook 315 CB315-4H-C1K3 NX.AZ0ED.003 (Celeron N4500, 4Gb, 64GB eMMC, 15,6" Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 512 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 149 €
Acer Chromebook 314 CB314-2H-K1GJ NX.AWFED.002 (MT8183, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1099 €
Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 21CQ003DMX (Ryzen 5 PRO 6650U, 16 GB, 256 GB, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kannettavat-tietokoneet/asus-chromebook-flip-c434ta-ai0045-m3-8100y-8-gb-32-gb-ssd-14-chrome-os-kannettava-tietokone/7903573?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.