Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 20WK00B1MX (Core i5-1135G7, 16 GB, 256 GB SSD, 13,3", Win 10 Pro), kannettava tietokone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Lenovo Legion 5 Pro 82WM0098MX (Ryzen 7 7745HX, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Lenovo Legion Pro 7i 82WQ0086MX (i9-13900HX, 6 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Lenovo IdeaPad Slim 3 82XR003AMX (Ryzen 5 7530U, 8 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Lenovo IdeaPad 5 15ALC05 82LN00J4MX (Ryzen 3 5300U, 8 GB, 256 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Lenovo Legion 5 Pro 82JQ00XGMX (Ryzen 7 5800H, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kannettavat tietokoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
-
Lenovo Legion 5 Pro 82WM0098MX (Ryzen 7 7745HX, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion Pro 7i 82WQ0086MX (i9-13900HX, 6 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo IdeaPad Slim 3 82XR003AMX (Ryzen 5 7530U, 8 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo IdeaPad 5 15ALC05 82LN00J4MX (Ryzen 3 5300U, 8 GB, 256 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion 5 Pro 82JQ00XGMX (Ryzen 7 5800H, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo ThinkPad t14 21HD0045MX (i5-1335U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Yoga Slim 7 Pro X 82TK0076MX (i5-12500H, 16 GB, 512 GB SSD, 14,5", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV00ADMX (i5-1235U, 16 GB, 256 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo ThinkBook 14 G4 21DK0096MX (Ryzen 5 5625U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo ThinkPad t14s 21F60036MX (i5-1335U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo ThinkPad P14s Gen 4 21K50001MX (Ryzen 7 PRO 7840U, 32 GB, 1 TB, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo IdeaPad Slim 3 82X6001BMX (i3-1305U, 8 GB, 512 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo IdeaPad Slim 3 82XA0011MX (i3-N305, 8 GB, 128 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion Pro 7 82WQ007CMX (i9-13900HX, 32 GB, 2 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo IdeaPad Slim 3 (Ryzen 5 7530U, 8 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion 9i 83AG000HMX (i9-13980HX, 64 GB, 2 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo IdeaPad 5 14ALC05 82LM00PEMX (Ryzen 7 5700U, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
Lenovo Legion 5 Pro 82WM0078MX (Ryzen 7 7745HX, 32 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Katsotuimmat Kannettavat tietokoneet
-
alk. 229 €
Acer Chromebook 315 CB315-4H-C1K3 NX.AZ0ED.003 (Celeron N4500, 4Gb, 64GB eMMC, 15,6" Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 512 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 149 €
Acer Chromebook 314 CB314-2H-K1GJ NX.AWFED.002 (MT8183, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1099 €
Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 21CQ003DMX (Ryzen 5 PRO 6650U, 16 GB, 256 GB, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
-
alk. 1974 €
Dell Latitude 7640 XR3K8 (i7-1365U, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2849 €
Dell Precision 5680 PXCF3 (i7-13700H, 32 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 797 €
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV009VMX (i7-1255U, 16 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2124 €
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11 21HM005NMX (i7-1355U, 16 GB, 1 TB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 790 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JR001WMX (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1879 €
Apple MacBook Air 15" MQKQ3 (2023) (M2, 16 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1050 €
HP ProBook 455 G10 817P6EA (AMD Ryzen 7 7730U, 16 GB, 512 GB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2299 €
Apple MacBook Pro MTL73 (M3, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Mac OS), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN083W (Core i5-12500H 16GB 512GB SSD 15,6" Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 549 €
Acer Chromebook Plus 514 CB514-3H-R4FH NX.KP4ED.009 (Ryzen 3 7320C, 8GB, 128GB SSD, 14", Chrome OS) kannettava tietokone
-
alk. 1499 €
Apple MacBook Air 15" 2023 MLXW3 (Apple M2 16 GB, 256 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1479 €
Lenovo Legion Slim 5 82Y900A2MX (Ryzen 7 7840HS, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Tarvikkeet ja oheislaitteet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 239 €
Apple AirPods Pro 2nd gen., Bluetooth-nappikuulokkeet
-
alk. 38 €
F-Secure SAFE (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 249 €
JBL Boombox 3, Bluetooth-kaiutin
-
alk. 90 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 5 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 8,25 €
Microsoft Windows 10 Home, suomenkielinen
-
alk. 83 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 27 €
F-Secure Freedome (1 vuosi 3 laitetta), ohjelmisto
-
alk. 35 €
Microsoft Windows 11 Home, suomenkielinen
-
alk. 49 €
Plantronics Voyager 5200, kuulokemikrofoni
-
alk. 260 €
Sony WH-1000XM4, Bluetooth-kuulokkeet
-
alk. 91 €
Razer Barracuda X, langaton pelikuulokemikrofoni
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 58 €
Microsoft Office 365 Personal, toimisto-ohjelmisto
-
alk. 4,90 €
DisplayPort - HDMI, kaapeli
-
alk. 37 €
MicroSDXC 512GB, muistikortti
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 69 €
Samsung Galaxy Buds2, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
alk. 139 €
HyperX Cloud III Wireless
Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 20WK00B1MX (Core i5-1135G7, 16 GB, 256 GB SSD, 13,3", Win 10 Pro), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0195891343289 |
Näyttö | |
Koko | 13,3 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Tyyppi | Full HD, IPS |
Valmistaja | Lenovo |
Suoritin | |
Nopeus | 2,4 GHz |
Välimuistin määrä | 8 000 kt |
Tyyppi | Intel Core i5-1135G7 |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 256 Gt |
Tyyppi | SSD |
SSD | On |
Muisti | |
Kapasiteetti | 16 Gt |
Tyyppi | DDR4 |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
Line-out | On |
HDMI-portti | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Takuu | 12 kk |
Multimedia | |
Integroidut kaiuttimet | On |
Sisäänrakennettu mikrofoni | On |
Äänipiiri | Dolby Audio |
Web-kamera | On |
Näytönohjain | Intel Iris Xe Graphics |
Tyyppi | Intel Iris Xe Graphics |
Verkko-ominaisuudet | 802.11a/b/g/n/ac |
Kosketusalusta | On |
Akku | AC-Adapteri |
Nopeus | 3 200 MHz |
Optinen asema | Ei DVD-asemaa |
Käyttöjärjestelmä | Windows 10 Home (x64) 64-bit |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 229 €
Acer Chromebook 315 CB315-4H-C1K3 NX.AZ0ED.003 (Celeron N4500, 4Gb, 64GB eMMC, 15,6" Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 512 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 149 €
Acer Chromebook 314 CB314-2H-K1GJ NX.AWFED.002 (MT8183, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1099 €
Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 21CQ003DMX (Ryzen 5 PRO 6650U, 16 GB, 256 GB, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kannettavat-tietokoneet/lenovo-thinkpad-x13-gen-2-20wk00b1mx-core-i5-1135g7-16-gb-256-gb-ssd-133-win-10-pro-kannettava-tietokone/9960350
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.