Microsoft Surface Pro 8 8PR-00004 (I5-1145G7, 8 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone / tabletti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Microsoft Surface Pro 8 8PW-00020 (I7-1185G7, 16 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone / tabletti
Microsoft Surface Pro 9 QKV-00005 (I7-1265U, 16 GB, 1 TB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
Microsoft Surface Pro 9 QCH-00005 (I5-1245U, 8 GB, 128 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
Microsoft Surface Pro 9 QLQ-00005 (I7-1265U, 32 GB, 1 TB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
Microsoft Surface Pro 9 QEZ-00022 (I7-1235U, 8 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kannettavat tietokoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Microsoft Surface Pro 8 8PW-00020 (I7-1185G7, 16 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone / tabletti
-
Microsoft Surface Pro 9 QKV-00005 (I7-1265U, 16 GB, 1 TB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QCH-00005 (I5-1245U, 8 GB, 128 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QLQ-00005 (I7-1265U, 32 GB, 1 TB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QEZ-00022 (I7-1235U, 8 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QIY-00005 (I7-1265U, 16 GB, 512 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QIY-00004 (I7-1265U, 16 GB, 512 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QF1-00004 (I7-1245U, 8 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QF1-00023 (I7-1235U, 8 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QF1-00005 (I7-1265U, 16 GB, 512 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QHB-00021 (I5-1245U, 8 GB, 512 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QHB-00005 (I5-1245U, 8 GB, 512 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QHB-00004 (I5-1245U, 8 GB, 512 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QIA-00022 (I5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QIA-00004 (I5-1245U, 16 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QIA-00023 (I5-1235U, 16 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QIM-00004 (I7-1265U, 16 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
-
Microsoft Surface Pro 9 QIM-00020 (I7-1265U, 16 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone
Katsotuimmat Kannettavat tietokoneet
-
alk. 1148 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 229 €
Acer Chromebook 315 CB315-4H-C1K3 NX.AZ0ED.003 (Celeron N4500, 4Gb, 64GB eMMC, 15,6" Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
-
alk. 149 €
Acer Chromebook 314 CB314-2H-K1GJ NX.AWFED.002 (MT8183, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 898 €
Apple Macbook Air 13 MGN63 (Apple M1, 8 GB, 256 GB SSD, 13,3", OS X), kannettava tietokone
-
alk. 797 €
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV009VMX (i7-1255U, 16 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2124 €
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11 21HM005NMX (i7-1355U, 16 GB, 1 TB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 790 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JR001WMX (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1879 €
Apple MacBook Air 15" MQKQ3 (2023) (M2, 16 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 512 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 2299 €
Apple MacBook Pro MTL73 (M3, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Mac OS), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Asus TUF Gaming A17 FA707NU-HX018W (Ryzen 7 7735HS 16GB 1TB SSD 17.3" Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 799 €
Asus TUF Gaming A15 FA506NC-HN003W (Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB SSD 15.6" Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN083W (Core i5-12500H 16GB 512GB SSD 15,6" Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1499 €
Apple MacBook Air 15" 2023 MLXW3 (Apple M2 16 GB, 256 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1479 €
Lenovo Legion Slim 5 82Y900A2MX (Ryzen 7 7840HS, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1999 €
Lenovo Legion 5 Pro 82WM0098MX (Ryzen 7 7745HX, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2699 €
Lenovo Legion Pro 7i 82WQ0086MX (i9-13900HX, 6 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Tarvikkeet ja oheislaitteet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 239 €
Apple AirPods Pro 2nd gen., Bluetooth-nappikuulokkeet
-
alk. 38 €
F-Secure SAFE (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 249 €
JBL Boombox 3, Bluetooth-kaiutin
-
alk. 90 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 5 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 17 €
MicroSDXC 256GB, muistikortti
-
alk. 8,25 €
Microsoft Windows 10 Home, suomenkielinen
-
alk. 159 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
alk. 133 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 27 €
F-Secure Freedome (1 vuosi 3 laitetta), ohjelmisto
-
alk. 37 €
MicroSDXC 512GB, muistikortti
-
alk. 49 €
Plantronics Voyager 5200, kuulokemikrofoni
-
alk. 16 €
Viivakoodinlukija
-
alk. 91 €
Razer Barracuda X, langaton pelikuulokemikrofoni
-
alk. 249 €
Sony WH-1000XM4, Bluetooth-kuulokkeet
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 40 €
Microsoft Windows 11 Home, suomenkielinen
-
alk. 4,90 €
DisplayPort - HDMI, kaapeli
-
alk. 85 €
Sony WH-CH720N, Bluetooth-vastamelukuulokkeet
Microsoft Surface Pro 8 8PR-00004 (I5-1145G7, 8 GB, 256 GB SSD, 13", Win 11), kannettava tietokone / tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 13 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 880 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 920 px |
Valmistaja | Microsoft |
Suoritin | |
Nopeus | 2,4 GHz |
Välimuistin määrä | 8 000 kt |
Välimuistin tyyppi | smartcache |
FSB | 4 000 MHz |
Tyyppi | Intel Core I5-1145G7 |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 256 Gt |
SSD | On |
Mitat | |
Leveys | 28,7 cm |
Syvyys | 20,8 cm |
Paksuus | 0,93 cm |
Paino | 0,891 kg |
Muisti | |
Kapasiteetti | 8 Gt |
Tyyppi | DDR4 |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
WLAN | On |
Line-out | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Multimedia | |
Integroidut kaiuttimet | On |
Sisäänrakennettu mikrofoni | On |
Web-kamera | On |
Verkko-ominaisuudet | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Kosketusnäyttö | On |
Käyttöjärjestelmä | Windows 11 |
EAN-koodi | 0889842798081 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1148 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 229 €
Acer Chromebook 315 CB315-4H-C1K3 NX.AZ0ED.003 (Celeron N4500, 4Gb, 64GB eMMC, 15,6" Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
-
alk. 149 €
Acer Chromebook 314 CB314-2H-K1GJ NX.AWFED.002 (MT8183, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 898 €
Apple Macbook Air 13 MGN63 (Apple M1, 8 GB, 256 GB SSD, 13,3", OS X), kannettava tietokone
-
alk. 797 €
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV009VMX (i7-1255U, 16 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kannettavat-tietokoneet/microsoft-surface-pro-8-8pr-00004-i5-1145g7-8-gb-256-gb-ssd-13-win-11-kannettava-tietokone-tabletti/11510983
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.