Razer Blade 15 RZ09-0421PNC3-R3N1 (i7-12800H, 32 GB, 1 TB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Razer Blade 15 RZ09-0421PNC3-R3N1 (i7-12800H, 32 GB, 1 TB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone osastosta Kannettavat tietokoneet nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 2 559 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
RAZER BLADE 15 (FHD RTX 3080 TI) 15,6" KANNETTAVA TIETOKONENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 2 559 € | 2 564 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Blade 15 - 15.6" | RTX 3080Ti | Core i7 | 32GB | 1TBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 4 399 € | 4 399 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Blade 15 (2022) Core I7 32gb 1000gb Ssd Rtx 3080 Ti 360hz 15.6""Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 4 699 € | 4 699 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Blade 15 (2022) 15,6" -pelikannettava, Win 11 (RZ09-0421PNC3-R3N1)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 5 170 € | 5 175 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 564 €
2 559 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 4 399 €
4 399 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 4 699 €
4 699 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 5 175 €
5 170 €
Razer Blade 15 RZ09-0421PNC3-R3N1 (i7-12800H, 32 GB, 1 TB SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 15,6 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Tyyppi | IPS |
Valmistaja | Razer |
Näytönohjain | 16 000 Mt, NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti, gddr6 vram |
Muisti | 16 000 Mt |
Tyyppi | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
Muistikamman tyyppi | gddr6 vram |
Suoritin | |
Nopeus | 4,8 GHz |
Välimuistin määrä | 24 000 kt |
Välimuistin tyyppi | smartcache |
Tyyppi | Intel Core i7-12800H |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 1 024 Gt |
Lisätieto | M.2 (PCIe) |
SSD | On |
Mitat | |
Leveys | 35,5 cm |
Syvyys | 23,5 cm |
Paksuus | 1,69 cm |
Paino | 2,01 kg |
Muisti | |
Kapasiteetti | 32 Gt |
Tyyppi | ddr5 |
Laajennettavissa | 64 Gt |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
RJ-45 | On |
WLAN | On |
HDMI-portti | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Multimedia | |
Integroidut kaiuttimet | On |
Sisäänrakennettu mikrofoni | On |
Web-kamera | 1 080 pikseliä |
Akku | |
Tyyppi | li-ion polymeeri |
AC-Adapteri | On |
Akun kesto | 80 Wh |
Muistikortinlukija | Muistikortti, SD |
Tyyppi | SD |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | 10/100/1000 |
WLAN (Langaton) | 802.11a/b/g/n/ac/ax/az |
Käyttöjärjestelmä | Windows 11 |
EAN-koodi | 8887910003435 |
Hintakehitys
Korkein hinta
5 170 €
Keskihinta
4 207 €
Alin hinta
2 559 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.