Bosch GDS 18V-1050 H Professional (06019D8245) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Bosch GDS 18V-1050 H Professional (06019D8245) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 323,82 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GDS 18V-1050 H L-BOXX -akkuiskuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 323,82 € | 323,82 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Iskumutterinväännin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 369,10 € | 371,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional -akkukonesarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 371,90 € | 376,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskumutterinväännin Bosch GDS 18V-1050 H BITURBO l-boxx; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 380,00 € | 380,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 323,82 €
323,82 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 371,09 €
369,10 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 376,80 €
371,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 380,00 €
380,00 €
Bosch GDS 18V-1050 H Professional (06019D8245) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4059952564661 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
380,00 €
Keskihinta
361,21 €
Alin hinta
323,82 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.