Fiskars Xtract SW73 (1000613), puutarhasaha
Fiskars Xtract SW73 (1000613), puutarhasaha osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 29,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars SW73 PuutarhasahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 29,90 € | 31,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Xtract™ Puutarhasaha (S) SW73Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 30,06 € | 37,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Xtract -puutarhasaha S SW73Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 31,90 € | 36,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Xtract Puutarha- ja retkisaha (S) SW73Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 36,00 € | 42,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
29,90 €
30,06 €
31,90 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 42,71 €
36,00 €
Fiskars Xtract SW73 (1000613), puutarhasaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
EAN-koodi | 6411501238702, 6411501968203, 6411501200273 |
Hintakehitys
Korkein hinta
36,00 €
Keskihinta
31,97 €
Alin hinta
29,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.