Garden Pro Fiskars PB-8 M (1020204), oksasakset
Garden Pro Fiskars PB-8 M (1020204), oksasakset osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 56,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Oksasakset KeskikokoisetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 56,60 € | 63,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Professional PB-8 Oksasakset sivuleikkurilla MNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 61,60 € | 63,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garden Pro Oksasakset Fiskars PB-8, MNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 75,00 € | 75,00 € | Katso tuotetta ▸ |
56,60 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,59 €
61,60 €
75,00 €
Garden Pro Fiskars PB-8 M (1020204), oksasakset
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
75,00 €
Keskihinta
64,40 €
Alin hinta
56,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.