Hultafors 108 Mini (827023) teräs, sorkkarauta
Hultafors 108 Mini (827023) teräs, sorkkarauta osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 7,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hultafors 108 Mini Sorkkarauta 190 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 7,90 € | 9,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hultafors 108 Mini teräs sorkkarautaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
9,90 € | 14,80 € | Katso tuotetta ▸ |
7,90 €
9,90 €
Hultafors 108 Mini (827023) teräs, sorkkarauta
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Hultafors |
Valmistajan tuotesivu | https://www.hultafors.fi/products/wrecking_bars/H0406-sorkkarauta-108-mini-teras/79539 |
EAN-koodi | 7391408270212 |
Hintakehitys
Korkein hinta
9,90 €
Keskihinta
8,90 €
Alin hinta
7,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.