Japaninsaha Bahco, PC-9-PS
Japaninsaha Bahco, PC-9-PS osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 21,41 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bahco PC-9-9/17-PS japanilainen sahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 21,41 € | 31,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Japanilainen saha Bahco PC-9-9/17-PS; 240 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 37,00 € | 44,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Japaninsaha Bahco, PC-9-PSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 37,99 € | 37,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 31,31 €
21,41 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 44,90 €
37,00 €
37,99 €
Japaninsaha Bahco, PC-9-PS
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7311518285586 |
Valmistaja | Bahco |
Hintakehitys
Korkein hinta
37,99 €
Keskihinta
32,13 €
Alin hinta
21,41 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.