Knipex 200 mm voimaleikkuri
Knipex 200 mm voimaleikkuri osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 39,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KNIPEX CoBolt®, VoimaleikkuritNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 39,58 € | 45,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Knipex 200 mm voimaleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
44,90 € | 49,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pulttisakset 200 mm, KnipexNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 45,90 € | 50,80 € | Katso tuotetta ▸ |
39,58 €
44,90 €
45,90 €
Knipex 200 mm voimaleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003773033165 |
Hintakehitys
Korkein hinta
45,90 €
Keskihinta
43,46 €
Alin hinta
39,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.