Knipex Electronic Super Knips 78 61 125 ESD, elektroniikan sivuleikkurit
Knipex Electronic Super Knips 78 61 125 ESD, elektroniikan sivuleikkurit osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 15,11 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Knipex 7861125 knips 125mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 15,11 € | 25,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KNIPEX Electronic Super Knips®Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 20,10 € | 26,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KNIPEX Electronic Super Knips® ESDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 41,91 € | 47,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Knipex Viistesivuleikkurit, ElektroniikalleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 22,79 € | 28,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leikkauspihdit Knipex 7861125; 125 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 24,00 € | 31,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
15,11 €
20,10 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,90 €
41,91 €
22,79 €
24,00 €
Knipex Electronic Super Knips 78 61 125 ESD, elektroniikan sivuleikkurit
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003773025184 |
Mitat | 0,056 |
Valmistaja | Knipex |
Valmistajan tuotesivu | http://www.knipex.com/index.php?id=1216&L=23&page=art_detail&parentID=1367&groupID=1485&artID=2785 |
Hintakehitys
Korkein hinta
41,91 €
Keskihinta
24,78 €
Alin hinta
15,11 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.