Makita DUH483Z LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Makita DMP181Z LXT 18V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
Makita PF1100, uppopumppu likavedelle
Makita DUH606Z LXT 18V 60cm, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Makita DUX18Z LXT 18V, ruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
Makita DUC122Z, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut koneet ja työkalut ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Makita DMP181Z LXT 18V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
-
Makita PF1100, uppopumppu likavedelle
-
Makita DUH606Z LXT 18V 60cm, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUX18Z LXT 18V, ruohotrimmeri (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUC122Z, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita UC100DZ01 CXT 12V 10cm, akkuoksasaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUH607RT LXT 18V 1x5,0Ah 60cm, akkupensasleikkuri
-
Makita UC100DWA 12V 1x2,0Ah 10cm, akkuoksasaha
-
Makita DUC407ZX3 LXT 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita UB001GZ XGT 40V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUC355Z LXT 18V 2x6,0Ah 35cm, ketjusaha
-
Makita DUC303Z LXT 2X18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUH751Z LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUX60ZM4, puutarhan monitoimikone 2x 18 V + ruohoraivurilisälaite, ilman akkua ja laturia
-
Makita DUX60Z LXT 18V, puutarhan monitoimikone (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUB362Z LXT 2x18V, akkulehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita UV3200 1300W, nurmikonilmaaja
-
Makita UH6580 670W, pensasleikkuri
Katsotuimmat Muut koneet ja työkalut
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 273 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 152 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 147 €
Makita DUB184Z 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 110 €
DeWalt DCMPP568N-XJ XR 18V, akkuoksasakset (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 103 €
Bosch UniversalHedgePole 18 (06008B3001), teleskooppivartinen pensasleikkuri 18 V, ilman akkua ja latauslaitetta
-
alk. 311 €
Makita DUN500WZ LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 257 €
Makita DUB363ZV LXT 2x18V, akkulehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 62 €
Bosch GBL 18V-120 Professional SOLO (06019F5100), akkupuhallin
-
alk. 390 €
Makita DUA301Z LXT 2x18V, ketjusaha teleskooppivarrella (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 355 €
Hecht IG 2201 2000W, invertterigeneraattori
-
alk. 1190 €
Timco 12T 51cm, polttomoottorikäyttöinen pikahalkomakone jaloilla
-
alk. 212 €
Polttomoottori 196 cc, 6,4 hv
-
alk. 1369 €
Scheppach Compact 15t (5905422902) 3500W, pystyhalkomakone
-
alk. 113 €
Makita DUH507Z LXT 18V 50cm, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 393 €
Scheppach HL760LS (5905211934) 2200W, halkomakone jalustalla
-
alk. 599 €
STIHL MS 241 C-M, moottorisaha
Makita DUH483Z LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 273 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 152 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 147 €
Makita DUB184Z 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 110 €
DeWalt DCMPP568N-XJ XR 18V, akkuoksasakset (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muut-koneet-ja-tyokalut/makita-duh483z-lxt-18v-akkupensasleikkuri-ilman-akkua-ja-laturia/5867911
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.