Räikkäavainsarja Wera Joker
Räikkäavainsarja Wera Joker osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 73,39 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wera 05073290001 räikkäavainsarja (4kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 73,39 € | 83,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Räikkäavain Wera Joker, 4 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 84,99 € | 84,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wera 6000 Joker 4 Settiä, joka sisältää yhden sarjan räikkävaihteisia yhdistelmäavaimia, joita on neljä kappaletta.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 91,98 € | 98,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wera Joker 073290 Lenkkiavainräikkäsarja 4-osainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 103,50 € | 105,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Jakoavainsarja Wera Joker SW-10-13-17-19Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 111,00 € | 111,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 83,29 €
73,39 €
84,99 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 98,97 €
91,98 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 105,49 €
103,50 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 111,00 €
111,00 €
Räikkäavainsarja Wera Joker
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
111,00 €
Keskihinta
92,97 €
Alin hinta
73,39 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.