Rapid RP110, niittimutteripihti
Rapid RP110, niittimutteripihti osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 69,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Rapid RP110 niittimutteripihtiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rapid RP110 Rivet Nut -pihditNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 69,70 € | 76,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rapid RP110 VetoniittipihtiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 74,70 € | 76,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Niittipistooli Rapid RP110Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 77,00 € | 77,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
69,00 €
69,70 €
74,70 €
77,00 €
Rapid RP110, niittimutteripihti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4051661021022 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.rapid.com/en-GW/Products/RP110-Rivet-Nut-Pliers_5000731/ |
Mitat | |
Pituus | 265 mm |
Paino | 0,7 kg |
Valmistaja | Rapid |
Hintakehitys
Korkein hinta
77,00 €
Keskihinta
72,60 €
Alin hinta
69,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.