Sorkkarauta Fiskars 1027236; 1500 mm
Sorkkarauta Fiskars 1027236; 1500 mm osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 64,24 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
FISKARS 1027236 Sorkkarauta 1500mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 64,24 € | 74,14 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars 1027236 Rautakanki 7 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 91,70 € | 93,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sorkkarauta Fiskars 1027236; 1500 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,14 €
64,24 €
91,70 €
119,00 €
Sorkkarauta Fiskars 1027236; 1500 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6411501701541 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,00 €
Keskihinta
91,65 €
Alin hinta
64,24 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.