Stanley FatMax Torpedo 228mm vesivaaka
Stanley FatMax Torpedo 228mm vesivaaka osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 31,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Vesivaaka Stanley FM Torpedo; 23 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 31,00 € | 38,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STANLEY FatMax Pro XTHT0-42495 Vesivaaka 22,8 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 35,00 € | 36,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Stanley FatMax Torpedo 228mm vesivaakaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,00 € | 53,80 € | Katso tuotetta ▸ |
31,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,99 €
35,00 €
49,00 €
Stanley FatMax Torpedo 228mm vesivaaka
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
49,00 €
Keskihinta
38,33 €
Alin hinta
31,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.