Wera Zyklop Hybrid Set (05004095001), räikkäsarja
Wera Zyklop Hybrid Set (05004095001), räikkäsarja osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 108,54 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wera Zyklop Hybrid -sarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 108,54 € | 108,54 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wera Zyklop Hybrid 004095 RäikkäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 14.05.2024 | 119,10 € | 121,09 € | Katso tuotetta ▸ |
108,54 €
119,10 €
Wera Zyklop Hybrid Set (05004095001), räikkäsarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4013288184320 |
Valmistajan tuotesivu | http://products.wera.de/en/innovations_and_spring__summer_campaign_2017_zyklop_hybrid_set.html |
Valmistaja | Wera |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,10 €
Keskihinta
113,82 €
Alin hinta
108,54 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.