Emalia Olkusz Plus kattila kannella, 2,6 l, harmaa
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Emalia Olkusz Plus kattila, 2 l, harmaa
Emalikattila Emalia Olkusz, 10 litraa, 28 cm
Emalikattila Emalia Olkusz, 2,6 litraa, 18 cm
Emalikattila Emalia Olkusz, 5,4 litraa, 22 cm
Emalia Olkusz Plus kannellinen emaloitu kattila, 1,3 litraa, 16 cm
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Emalia Olkusz Babie Lato, emalinen kattila 2,4 litraa, 16 cm
-
Emalia Olkusz Babie Lato, emalinen kattila 4,4 litraa, 20 cm
-
Emalia Olkusz kannellinen pannu Plus, 3,6 l, punainen
-
Emalia Olkusz kattila kannella Plus, 1,3 l, harmaa
-
Emalia Olkusz kattila kannella Plus, 2.6 l, turkoosi
-
Emalia Olkusz kattila Plus, 4.8 l, turkoosi
Katsotuimmat Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat
-
alk. 49 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 28 cm
-
alk. 54 €
Fiskars All Steel, kasari 1,5 l
-
alk. 33 €
Arabia Uunikokki, lasagnevuoka 2,5 L
-
alk. 68 €
Green Pan Barcelona Paistinpannu 28 cm
-
alk. 37 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 26 cm
-
alk. 66 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 28 cm
-
alk. 224 €
Le Creuset, pyöreä pata 22 cm / 3,3 L
-
alk. 58 €
Fiskars All Steel, paistinpannu 28 cm
-
alk. 205 €
Iittala Sarpaneva, valurautapata 3 L
-
alk. 26 €
Arabia Uunikokki vuoka pyöreä 2 L, luumu
-
alk. 63 €
Fiskars Hard Face, kattila 3,5 L / 22 cm
-
alk. 72 €
Fiskars Hard Face, paistokasari 28 cm / 3,5 L
-
alk. 38 €
Fiskars Functional Form, paistokasari 26 cm
-
alk. 73 €
Fiskars All Steel, paistovuoka 28 cm
-
alk. 55 €
Fiskars All Steel, paistinpannu 26 cm
-
alk. 48 €
Victoria Kannellinen Pata 5,6 litraa ä˜ 26 cm Valurauta Musta
-
alk. 54 €
Iittala Teema, kannellinen pata 2,3 L
-
alk. 65 €
Heirol Plancha parila keittotasolle
Emalia Olkusz Plus kattila kannella, 2,6 l, harmaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5904134230034 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 49 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 28 cm
-
alk. 54 €
Fiskars All Steel, kasari 1,5 l
-
alk. 33 €
Arabia Uunikokki, lasagnevuoka 2,5 L
-
alk. 68 €
Green Pan Barcelona Paistinpannu 28 cm
-
alk. 37 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 26 cm
-
alk. 66 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 28 cm
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kattilat-padat-paistinpannut-ja-vuoat/emalia-olkusz-plus-kattila-kannella-26-l-harmaa/11298661
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.