Fiskars All Steel -paistinpannu 24 cm/1,8 l
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 24 cm
Fiskars Hard Face, kasari 1,8 L / 18 cm
Fiskars Hard Face, wokkipannu 28 cm / 4,5 L
Fiskars Functional Form Kasari Kannella 1.5 L Ruostumaton Teräs
Fiskars All Steel, paistokasari 26 cm
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat
-
alk. 66 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 28 cm
-
alk. 72 €
Fiskars Hard Face, paistokasari 28 cm / 3,5 L
-
alk. 68 €
Green Pan Barcelona Paistinpannu 28 cm
-
alk. 69 €
Fiskars All Steel Pure wokkipannu 28 cm
-
alk. 45 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 28 cm
-
alk. 205 €
Iittala Sarpaneva, valurautapata 3 L
-
alk. 38 €
Fiskars Functional Form, paistokasari 26 cm
-
alk. 73 €
Fiskars All Steel, paistovuoka 28 cm
-
alk. 57 €
Fiskars All Steel, paistinpannu 28 cm
-
alk. 48 €
Victoria Kannellinen Pata 5,6 litraa ä˜ 26 cm Valurauta Musta
-
alk. 65 €
Heirol Plancha parila keittotasolle
-
alk. 57 €
Smeg 50's Style, kattila 24 cm / 4,6 L
-
alk. 84 €
Orrefors Jernverk, emaloitu valurautapata 5 L
-
alk. 77 €
Fiskars All Steel, kattila 5 l
-
alk. 104 €
Heirol Pro Steelsafe, paistinpannu 24 cm
-
alk. 30 €
Opa Arki nonstick 1,9 l kasari kannella
-
alk. 15 €
Trangia Sautä© paistinpannu 25 Large, non-stick
-
alk. 118 €
Fiskars, 3-os. kattilasarja, rst
Fiskars All Steel -paistinpannu 24 cm/1,8 l
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 66 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 28 cm
-
alk. 72 €
Fiskars Hard Face, paistokasari 28 cm / 3,5 L
-
alk. 68 €
Green Pan Barcelona Paistinpannu 28 cm
-
alk. 69 €
Fiskars All Steel Pure wokkipannu 28 cm
-
alk. 45 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 28 cm
-
alk. 205 €
Iittala Sarpaneva, valurautapata 3 L
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kattilat-padat-paistinpannut-ja-vuoat/fiskars-all-steel-paistinpannu-24-cm18-l/6166143
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.