Fiskars All Steel+, paistinpannu 28 cm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Fiskars Hard Face, kattila 5 L / 26 cm
Fiskars Hard Face, kattila 3,5 L / 22 cm
Fiskars, 3-os. kattilasarja, rst
Fiskars Hard Face Saucepan, 2,5L
Fiskars Hard Face, munakas/ohukaispannu 22 cm
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat
-
alk. 54 €
Fiskars All Steel, kasari 1,5 l
-
alk. 49 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 28 cm
-
alk. 33 €
Arabia Uunikokki, lasagnevuoka 2,5 L
-
alk. 68 €
Green Pan Barcelona Paistinpannu 28 cm
-
alk. 37 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 26 cm
-
alk. 66 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 28 cm
-
alk. 58 €
Fiskars All Steel, paistinpannu 28 cm
-
alk. 205 €
Iittala Sarpaneva, valurautapata 3 L
-
alk. 69 €
Fiskars All Steel Pure wokkipannu 28 cm
-
alk. 26 €
Arabia Uunikokki vuoka pyöreä 2 L, luumu
-
alk. 72 €
Fiskars Hard Face, paistokasari 28 cm / 3,5 L
-
alk. 38 €
Fiskars Functional Form, paistokasari 26 cm
-
alk. 73 €
Fiskars All Steel, paistovuoka 28 cm
-
alk. 55 €
Fiskars All Steel, paistinpannu 26 cm
-
alk. 48 €
Victoria Kannellinen Pata 5,6 litraa ä˜ 26 cm Valurauta Musta
-
alk. 66 €
Hackman Brasserie, pata 4,5 l
-
alk. 54 €
Iittala Teema, kannellinen pata 2,3 L
-
alk. 65 €
Heirol Plancha parila keittotasolle
Fiskars All Steel+, paistinpannu 28 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 54 €
Fiskars All Steel, kasari 1,5 l
-
alk. 49 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 28 cm
-
alk. 33 €
Arabia Uunikokki, lasagnevuoka 2,5 L
-
alk. 68 €
Green Pan Barcelona Paistinpannu 28 cm
-
alk. 37 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 26 cm
-
alk. 66 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 28 cm
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kattilat-padat-paistinpannut-ja-vuoat/fiskars-all-steel-plus-paistinpannu-28-cm/4502226
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.