Tefal Talent Pro, paistinpannu 28 cm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Tefal Easy Chef 24cm paistinpannu
Tefal Virtuoso 28cm paistinpannu ruostumatonta terästä
Tefal Jamie Oliver Q&E Frying Pan Hard Anodised 28 cm
Tefal Easy Chef 28cm paistinpannu
Tefal Yksinkertaisesti puhdas tarttumaton pannukakku paistinpannu 25cm
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat
-
alk. 66 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 28 cm
-
alk. 72 €
Fiskars Hard Face, paistokasari 28 cm / 3,5 L
-
alk. 68 €
Green Pan Barcelona Paistinpannu 28 cm
-
alk. 69 €
Fiskars All Steel Pure wokkipannu 28 cm
-
alk. 45 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 28 cm
-
alk. 205 €
Iittala Sarpaneva, valurautapata 3 L
-
alk. 33 €
Arabia Uunikokki, lasagnevuoka 2,5 L
-
alk. 38 €
Fiskars Functional Form, paistokasari 26 cm
-
alk. 73 €
Fiskars All Steel, paistovuoka 28 cm
-
alk. 57 €
Fiskars All Steel, paistinpannu 28 cm
-
alk. 48 €
Victoria Kannellinen Pata 5,6 litraa ä˜ 26 cm Valurauta Musta
-
alk. 65 €
Heirol Plancha parila keittotasolle
-
alk. 57 €
Smeg 50's Style, kattila 24 cm / 4,6 L
-
alk. 67 €
Fiskars Hard Face, kattila 5 L / 26 cm
-
alk. 84 €
Orrefors Jernverk, emaloitu valurautapata 5 L
-
alk. 77 €
Fiskars All Steel, kattila 5 l
-
alk. 104 €
Heirol Pro Steelsafe, paistinpannu 24 cm
-
alk. 30 €
Opa Arki nonstick 1,9 l kasari kannella
Tefal Talent Pro, paistinpannu 28 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 66 €
Fiskars All Steel Pure paistinpannu 28 cm
-
alk. 72 €
Fiskars Hard Face, paistokasari 28 cm / 3,5 L
-
alk. 68 €
Green Pan Barcelona Paistinpannu 28 cm
-
alk. 69 €
Fiskars All Steel Pure wokkipannu 28 cm
-
alk. 45 €
Fiskars Hard Face, paistinpannu 28 cm
-
alk. 205 €
Iittala Sarpaneva, valurautapata 3 L
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kattilat-padat-paistinpannut-ja-vuoat/tefal-talent-pro-paistinpannu-28-cm/4280325
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.