Damixa Tradition 37069, keittiöhana
Damixa Tradition 37069, keittiöhana osastosta Keittiöhanat nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 214,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Damixa Tradition kromattu korkea keittiöhanaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
214,00 € | 219,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Damixa Tradition keittiöhana (kromi)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 349,00 € | 355,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Damixa Tradition DW hana astianpesukoneventtiilillä (kromi)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 399,00 € | 405,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 219,90 €
214,00 €
349,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 405,00 €
399,00 €
Damixa Tradition 37069, keittiöhana
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5708516808268, 5708516821175, 5708516821182, 5708516808251 |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,00 €
Keskihinta
320,67 €
Alin hinta
214,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.