Grohe Bauloop (23763000) 1/2" L, keittiöhana kääntyvällä juoksuputkella
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Grohe Cosmopolitan, nestesaippua-annostelija 400 ml
Grohe Red suodatinsarja
Suodatinpatruuna GROHE Blue 1500 l, 40430001
Grohe Zedra (32294002) Chrome, keittiöhana C-juoksuputkella
Grohe Essence (30270DC0) Supersteel, keittiöhana ulosvedettävällä juoksuputkella
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Keittiöhanat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Grohe Cosmopolitan, nestesaippua-annostelija 400 ml
-
Grohe Red suodatinsarja
-
Suodatinpatruuna GROHE Blue 1500 l, 40430001
-
Grohe Zedra (32294002) Chrome, keittiöhana C-juoksuputkella
-
Grohe Essence (30270DC0) Supersteel, keittiöhana ulosvedettävällä juoksuputkella
-
Grohe Essence (30269DC0) Supersteel, keittiöhana kääntyvällä L-juoksuputkella
-
Grohe Minta Touch (31360001) Chrome, keittiöhana ulosvedettävällä L-juoksuputkella
-
Grohe Minta (32918000) Chrome, keittiöhana ulosvedettävällä C-juoksuputkella
-
Grohe Minta (32488000) Chrome, keittiöhana kääntyvälllä U-juoksuputkella
-
Grohe Minta (32917000) Chrome, keittiöhana kääntyvällä C-juoksuputkella
-
Grohe Essence (30269A00) Hard Graphite, keittiöhana kääntyvällä juoksuputkella
-
Grohe Essence (30269GL0) Cool Sunrise, keittiöhana kääntyvällä juoksuputkella
-
Grohe Essence New (30294DC0) Supersteel, keittiöhana korkealla juoksuputkella
-
Grohe Essence New (30294000) Chrome, keittiöhana korkealla juoksuputkella
-
Grohe Essence (30269DL0) Brushed Warm Sunset, keittiöhana kääntyvällä L-juoksuputkella
-
Grohe Essence (30269GN0) Brushed Cool Sunrise, keittiöhana kääntyvällä L-juoksuputkella
-
Grohe Essence (30270A00) Hard Graphite, keittiöhana ulosvedettävällä juoksuputkella
-
Grohe Essence (30270DL0) Brushed Warm Sunset, keittiöhana ulosvedettävällä juoksuputkella
Katsotuimmat Keittiöhanat
-
alk. 289 €
Oras Safira 1023F (6219114), keittiöhana mökille
-
alk. 173 €
Oras Safira 1035FS (6219174), keittiöhana pesukoneliitännällä
-
alk. 209 €
Oras Safira 1039F (6219127), keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
alk. 9,99 €
Franke Twister pesualtaan puhdistusaine
-
alk. 449 €
Mora REXX K6 (707110), keittiöhana
-
alk. 195 €
Oras Optima 2733F (6219071), keittiöhana
-
alk. 148 €
GROHE Blue -suodatinpatruuna 600l, 40404001
-
alk. 34 €
Sisäänrakennettu nestesaippua-annostelija Mexen Cube, 320 ml, Chrome
-
alk. 17 €
Sisäänrakennettu nestesaippua-annostelija Aquasanita D-001.
-
alk. 27 €
Vyniojamas nuvarvÄ—jimo padÄ—kliukas Mexen, Black
-
alk. 26 €
Valutusastia Franke 112.0057.850
-
alk. 19 €
1080° kääntyvä hana
-
alk. 19 €
Letku Imtersa 25 cm Ruostumaton teräs AISI 304 EPDM Urospistoke 1/2"" - Pistorasia 3/4"" 25 cm
-
alk. 82 €
Integroitava nestesaippua-annostelija Franke Atlas Neo
-
alk. 29 €
Gustavsberg Nautic (GB41637267), keramiikkapatruuna
-
alk. 4,90 €
Vedensäästösuutin
-
alk. 699 €
Blanco Livia-S, keittiöhana
-
alk. 151 €
Damixa Clover Green 600700000, keittöhana
Grohe Bauloop (23763000) 1/2" L, keittiöhana kääntyvällä juoksuputkella
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4005176388545 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 289 €
Oras Safira 1023F (6219114), keittiöhana mökille
-
alk. 173 €
Oras Safira 1035FS (6219174), keittiöhana pesukoneliitännällä
-
alk. 209 €
Oras Safira 1039F (6219127), keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
alk. 9,99 €
Franke Twister pesualtaan puhdistusaine
-
alk. 449 €
Mora REXX K6 (707110), keittiöhana
-
alk. 195 €
Oras Optima 2733F (6219071), keittiöhana
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/keittiohanat/grohe-bauloop-23763000-12-l-keittiohana-kaantyvalla-juoksuputkella/9338741
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.