Mora Cera K7 (242070), keittiöhana pesukoneventtiilillä
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Mora MMix K6 (732000.TT), keittiöhana
Mora One Miniprofi (262081), keittiöhana
Mora Cera Duo K5 (242102), keittiöhana
Mora MMIX K5 (732100.TT), keittiöhana
Mora REXX K5 (707100), keittiöhana
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Keittiöhanat ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Mora INXX II (272101), soft keittiöhana
-
Mora INXX II (272151), soft keittiöhana astianpesukoneventtiilillä
-
Mora INXX II (272081), miniprofi keittiöhana harjattu nikkeli
-
Mora INXX II (272091), miniprofi keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
Mora INXX (702670), astianpesukoneventiilli
-
Mora Izzy (702870), astianpesukoneventtiili
Katsotuimmat Keittiöhanat
-
alk. 289 €
Oras Safira 1023F (6219114), keittiöhana mökille
-
alk. 174 €
Oras Safira 1035FS (6219174), keittiöhana pesukoneliitännällä
-
alk. 209 €
Oras Safira 1039F (6219127), keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
alk. 9,99 €
Franke Twister pesualtaan puhdistusaine
-
alk. 449 €
Mora REXX K6 (707110), keittiöhana
-
alk. 195 €
Oras Optima 2733F (6219071), keittiöhana
-
alk. 148 €
GROHE Blue -suodatinpatruuna 600l, 40404001
-
alk. 34 €
Sisäänrakennettu nestesaippua-annostelija Mexen Cube, 320 ml, Chrome
-
alk. 17 €
Sisäänrakennettu nestesaippua-annostelija Aquasanita D-001.
-
alk. 27 €
Vyniojamas nuvarvÄ—jimo padÄ—kliukas Mexen, Black
-
alk. 26 €
Valutusastia Franke 112.0057.850
-
alk. 19 €
1080° kääntyvä hana
-
alk. 19 €
Letku Imtersa 25 cm Ruostumaton teräs AISI 304 EPDM Urospistoke 1/2"" - Pistorasia 3/4"" 25 cm
-
alk. 82 €
Integroitava nestesaippua-annostelija Franke Atlas Neo
-
alk. 29 €
Gustavsberg Nautic (GB41637267), keramiikkapatruuna
-
alk. 4,90 €
Vedensäästösuutin
-
alk. 699 €
Blanco Livia-S, keittiöhana
-
alk. 144 €
Damixa Clover Green 600700000, keittöhana
Mora Cera K7 (242070), keittiöhana pesukoneventtiilillä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Mora |
Valmistajan tuotesivu | https://www.moraarmatur.com/fi/keittiohanat/mora-cera/242070 |
EAN-koodi | 7391887233753 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 289 €
Oras Safira 1023F (6219114), keittiöhana mökille
-
alk. 174 €
Oras Safira 1035FS (6219174), keittiöhana pesukoneliitännällä
-
alk. 209 €
Oras Safira 1039F (6219127), keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
alk. 9,99 €
Franke Twister pesualtaan puhdistusaine
-
alk. 449 €
Mora REXX K6 (707110), keittiöhana
-
alk. 195 €
Oras Optima 2733F (6219071), keittiöhana
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/keittiohanat/mora-cera-k7-242070-keittiohana-pesukoneventtiililla/9674649
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.