Biokeruuastia Bioproffa 3,8 l Appetito harmaa
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Biokeruuastia Bioproffa 3,8 l Appetito luonnonvalkoinen
Biokeruuastia Bioproffa 5 l musta
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kompostorit ja tarvikkeet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Kompostorit ja tarvikkeet
-
alk. 499 €
Biolan 220 Eco, pikakompostori
-
alk. 199 €
AeroBin, lämpökompostori 200 l
-
alk. 229 €
Lämpökompostori 110 L
-
alk. 399 €
Inora 250, lämpökompostori 250L
-
alk. 164 €
Lämminkomposti Greenline Master 375l -15°C musta
-
alk. 80 €
Kompostori Rapid 200 l
-
alk. 66 €
Keter Eco 320L, kompostori
-
alk. 50 €
Muovinen kompostori
-
alk. 40 €
Kompostori 300L
-
alk. 349 €
Biolan 200L, mökkikompostori
-
alk. 149 €
Nelson Garden 696031 Kompostori 180L
-
alk. 369 €
Green Land 260L, lämpökompostori
-
alk. 48 €
Biokeruuastia Bioproffa 3,8 l Appetito hiilenmusta
-
alk. 69 €
BioProffa Pronto Bokashi 15L, keittiökompostori
-
alk. 143 €
vidaXL Puutarhan kompostiastia musta 800 l
-
alk. 245 €
vidaXL Puutarhakompostit 3 kpl ruskea 60x60x83 cm 900 l muovi rottinki
-
alk. 138 €
vidaXL Komposti musta 80x80x78 cm täysi mänty
-
alk. 135 €
vidaXL Komposti valkoinen 80x80x78 cm täysi mänty
Biokeruuastia Bioproffa 3,8 l Appetito harmaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6430034336228 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 499 €
Biolan 220 Eco, pikakompostori
-
alk. 199 €
AeroBin, lämpökompostori 200 l
-
alk. 229 €
Lämpökompostori 110 L
-
alk. 399 €
Inora 250, lämpökompostori 250L
-
alk. 164 €
Lämminkomposti Greenline Master 375l -15°C musta
-
alk. 80 €
Kompostori Rapid 200 l
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kompostorit-ja-tarvikkeet/biokeruuastia-bioproffa-38-l-appetito-harmaa/10109531
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.