be quiet! Pure Wings 2 80mm PWM, kotelotuuletin
be quiet! Pure Wings 2 80mm PWM, kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 10,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
be quiet! Pure Wings 2, 80mm -kotelotuuletin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 10,90 € | 15,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! Puhtaat siivet 2 80 PWM - Kotelotuuletin - 80mm - musta - 19 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 11,11 € | 18,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! – BE QUIET Pure Wings 2 80mm PWM (BL037)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 1.5.2024 | 12,40 € | 17,30 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,80 €
10,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,10 €
11,11 €
Toimitusaika saatavilla 1.5.2024
Hinta toimituskuluineen 17,30 €
12,40 €
be quiet! Pure Wings 2 80mm PWM, kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4260052184387 |
Valmistaja | be quiet! |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bequiet.com/en/casefans/619 |
Mitat | |
Korkeus | 80 mm |
Leveys | 80 mm |
Tyyppi | Kotelotuuletin |
Väri | musta |
Hintakehitys
Korkein hinta
12,40 €
Keskihinta
11,47 €
Alin hinta
10,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.