Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilentFan XR-1 (60mm), kotelotuuletin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilentFan XE-1, kotelotuuletin
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilentFan XS-2 (50mm), kotelotuuletin
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilentFan XS-1 (50mm), kotelotuuletin
Blacknoise Noiseblocker NB-Multiframe S-Series M8-S3 (80mm), kotelotuuletin
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilent Pro PL-PS (120mm), kotelotuuletin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kotelot ja kotelotuulettimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
271,84 €
Singer Heavy Duty 4423, ompelukone
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
-6 %
66,99 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
21,47 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Samankaltaisia tuotteita
-
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilentFan XE-1, kotelotuuletin
-
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilentFan XS-2 (50mm), kotelotuuletin
-
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilentFan XS-1 (50mm), kotelotuuletin
-
Blacknoise Noiseblocker NB-Multiframe S-Series M8-S3 (80mm), kotelotuuletin
-
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilent Pro PL-PS (120mm), kotelotuuletin
-
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilentFan XR-1 (60mm), kotelotuuletin
-
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilent Pro PK-2 (140mm), kotelotuuletin
-
Blacknoise Noiseblocker NB-Multiframe M12-2 (120mm), kotelotuuletin
-
Blacknoise Noiseblocker NB-Multiframe M12-1 (120mm), kotelotuuletin
-
Blacknoise Noiseblocker NB-Multiframe S-Series M8-S2 (80mm), kotelotuuletin
-
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilentFan XL-2 (120mm), kotelotuuletin
-
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilentFan XM2 (40mm), kotelotuuletin
Katsotuimmat Kotelot ja kotelotuulettimet
-
alk. 138 €
Lian Li A4-H2O A3, Mini-ITX -kotelo
-
alk. 100 €
Lian Li O11 Dynamic Mini, kotelo
-
alk. 90 €
Phanteks Eclipse P400A, kotelo
-
alk. 139 €
Cooler Master HAF 500, kotelo
-
alk. 113 €
Fractal Design Meshify 2 Nano White TG Clear Tint
-
alk. 159 €
Fractal Design Torrent, kotelo
-
alk. 57 €
Fractal Design Focus G, kotelo
-
alk. 453 €
HYTE Y70 Touch Black/Red
-
alk. 118 €
Fractal Design - Define Mini Black TG Light Tint
-
alk. 43 €
Phanteks T30-120 3 kpl, kotelotuuletin
-
alk. 53 €
Zalman Z1 Iceberg White mATX/Mini Tower, TG, 3 fans included
-
alk. 170 €
NZXT H9 Flow Black Dual Chamber Mid Tower Case
-
alk. 136 €
Lian Li Q58 W4 ITX, kotelo
-
alk. 13 €
Arctic P12 PWM ACFAN00232A, 120mm kotelotuuletin x3
-
alk. 76 €
Silverstone FARA R1, kotelo
-
alk. 70 €
Kolink Observatory RGB, kotelo
-
alk. 320 €
Asus ROG Strix Helios, kotelo
-
alk. 17 €
Fractal Design Adjust R1, tuuletinohjain
Virtalähteet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 63 €
Corsair RM850X, virtalähde
-
alk. 19012 €
Cougar GEX 650W -virtalähde, 80 Plus Gold
-
alk. 48 €
SilverStone 500W Strider Essential, virtalähde
-
alk. 154 €
Cooler Master GX II 850W 80+ Gold Modular ATX 3.0
-
alk. 248 €
CHIEFTEC POLARIS 3.0 1300W 80 Plus GOLD Full Modular ATX 12V
-
alk. 57 €
Aerocool Aero White 500W, virtalähde
-
alk. 67 €
LC Power LC6650 V2.3 650 W, virtalähde
-
alk. 148 €
Inter-Tech Aspower U1A-C20500-D 500W, virtalähde
-
alk. 78 €
Sharkoon WPM Gold Zero 550, virtalähde
-
alk. 69 €
AeroCool Netzteil AERO 550W, virtalähde
-
alk. 41 €
Inter-Tech SL-500A, virtalähde
-
alk. 73 €
AeroCool Netzteil AERO 750W, virtalähde
-
alk. 43 €
Inter-Tech VP-M300 300W, virtalähde
-
alk. 92 €
be quiet! System Power 9 700W Bronze, virtalähde
-
alk. 62 €
LC Power SFX Series V3.21, virtalähde
-
alk. 48 €
Inter-Tech Coba CES-350B 350W, virtalähde
-
alk. 324 €
Thermaltake Power PF1 ARGB 1200, virtalähde
-
alk. 163 €
Kolink 1050W Continuum, virtalähde
Blacknoise Noiseblocker NB-BlackSilentFan XR-1 (60mm), kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Blacknoise |
Valmistajan tuotesivu | http://www.blacknoise.com/site/en/products/noiseblocker-it-fans/nb-blacksilentfan-series/60x60x25mm.php?lang=EN |
Mitat | |
Leveys | 60 mm |
Korkeus | 60 mm |
Syvyys | 25 mm |
Paino | 50 g |
Tyyppi | Kotelotuuletin |
Väri | musta |
EAN-koodi | 4250051904086 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 138 €
Lian Li A4-H2O A3, Mini-ITX -kotelo
-
alk. 100 €
Lian Li O11 Dynamic Mini, kotelo
-
alk. 90 €
Phanteks Eclipse P400A, kotelo
-
alk. 139 €
Cooler Master HAF 500, kotelo
-
alk. 113 €
Fractal Design Meshify 2 Nano White TG Clear Tint
-
alk. 159 €
Fractal Design Torrent, kotelo
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kotelot-ja-kotelotuulettimet/blacknoise-noiseblocker-nb-blacksilentfan-xr-1-60mm-kotelotuuletin/9066693
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.