CHIEFTEC LIBRA LG-01B, kotelo
CHIEFTEC LIBRA LG-01B, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 44,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Chieftec Libra LG-01b Gaming TietokonekoteloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
44,90 € | 49,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec LG-01B-OP - miditornikotelo, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 46,90 € | 51,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec LIBRA Sarja - Kotelot - Tower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 48,48 € | 55,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CHIEFTEC – Case LG-01B-OP (without PSU) USB 3.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 49,95 € | 54,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Chieftec Libra LG-01B Gaming Midi tornikoteloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
52,00 € | 56,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec libra lg-01b gaming midi tower w/o psuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 kpl varastossa | 54,99 € | 62,98 € | Katso tuotetta ▸ |
44,90 €
46,90 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,47 €
48,48 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,85 €
49,95 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 56,90 €
52,00 €
Toimitusaika 4 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 62,98 €
54,99 €
CHIEFTEC LIBRA LG-01B, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4710713230101 |
Valmistaja | CHIEFTEC |
Valmistajan tuotesivu | http://www.chieftec.eu/en/chassis/midi-tower-entry-level/lg-01b.html |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 1 |
3.5":n laitepaikkoja | 3 |
5.25":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Leveys | 180 mm |
Korkeus | 404 mm |
Syvyys | 484 mm |
Paino | 4 500 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 380 mm |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 140 mm |
Tyyppi | Miditorni |
Väri | musta |
Hintakehitys
Korkein hinta
54,99 €
Keskihinta
49,54 €
Alin hinta
44,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.