Corsair LL120 RGB LED PWM (120mm), kotelotuuletin
Corsair LL120 RGB LED PWM (120mm), kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 31,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Corsair Fan, LL120 RGB, 120mm -kotelotuuletin, WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 31,90 € | 36,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair Ll120 Rgb Led Pwm 120mm 120 MmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 32,24 € | 38,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair LL120 RGB LED 120 mm White PWM Fan -tuuletin, 120 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 32,99 € | 37,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair LL120 RGB Dual Light Valkoinen - Kotelotuuletin - 120mm - Valkoinen, RGB-valolla - 36 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 33,34 € | 40,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
CORSAIR LL120 LED Dual Fan Single Pack (CO-9050091-WW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 14.5.2024 | 40,60 € | 45,50 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,80 €
31,90 €
32,24 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 37,89 €
32,99 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,33 €
33,34 €
Toimitusaika saatavilla 14.5.2024
Hinta toimituskuluineen 45,50 €
40,60 €
Corsair LL120 RGB LED PWM (120mm), kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0840006605577 |
Valmistaja | Corsair |
Valmistajan tuotesivu | https://www.corsair.com/us/en/LED-Color/Fan-Size/Package-Quantity/LL-White-RGB-Dual-Light-Loop-RGB-LED-PWM-Fan/p/CO-9050091-WW |
Mitat | |
Korkeus | 120 mm |
Leveys | 120 mm |
Syvyys | 25 mm |
Tyyppi | Kotelotuuletin |
Väri | musta/RGB |
Hintakehitys
Korkein hinta
40,60 €
Keskihinta
34,21 €
Alin hinta
31,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.