Deepcool CK560, kotelo
Deepcool CK560, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 91,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Deepcool CK560 - miditornikotelo, ikkunalla, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 91,90 € | 96,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeepCool CK560 - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 93,35 € | 100,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeepCool CK560, ikkunallinen miditornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 106,90 € | 106,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeepCool CK560 ATX-kotelo ikkunallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 106,99 € | 111,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,80 €
91,90 €
93,35 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 106,90 €
106,90 €
106,99 €
Deepcool CK560, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6933412714842 |
Valmistaja | Deepcool |
Valmistajan tuotesivu | https://global.deepcool.com/products/Cases/fulltowercases/CK560-Mid-Tower-ATX-Case-Airflow/2021/14924.shtml |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Leveys | 230 mm |
Korkeus | 471 mm |
Syvyys | 456 mm |
Paino | 8 000 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 380 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
EATX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 175 mm |
Tyyppi | Miditorni |
Väri | musta, valkoinen |
Hintakehitys
Korkein hinta
106,99 €
Keskihinta
99,79 €
Alin hinta
91,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.