Lian Li LANCOOL 205, kotelo
Lian Li LANCOOL 205, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 89,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lian Li LANCOOL 205, ikkunallinen miditornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-20 päivää | 89,90 € | 89,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lian Li LANCOOL 205, ikkunallinen miditornikotelo, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-20 päivää | 89,90 € | 89,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lian Li LANCOOL 205 ATX-kotelo ikkunalla, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 89,99 € | 94,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lian Li LANCOOL 205 ATX-kotelo ikkunalla, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 89,99 € | 94,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-20 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,90 €
89,90 €
Toimitusaika 10-20 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,90 €
89,90 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 94,89 €
89,99 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 94,89 €
89,99 €
Lian Li LANCOOL 205, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Lian Li |
Valmistajan tuotesivu | https://www.lian-li.com/lancool-205/ |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 4 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Leveys | 205 mm |
Korkeus | 485 mm |
Syvyys | 415 mm |
Paino | 7 050 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 350 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 160 mm |
Tyyppi | Miditorni |
Virtalähteen enimmäispituus | 165 mm |
Väri | Black, White |
EAN-koodi | 4718466009005, 4718466008992, 4718466009098, 4718466009791, 4718466010285 |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,99 €
Keskihinta
89,95 €
Alin hinta
89,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.