Lian Li Lancool 215, miditornikotelo
Lian Li Lancool 215, miditornikotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 89,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lian Li Lancool 215 - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 89,58 € | 96,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lian Li Lancool 215 - Kotelot - Miditower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 104,90 € | 104,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lian Li LANCOOL 215, ikkunallinen miditornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-20 päivää | 89,90 € | 89,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lian Li LANCOOL 215 ATX-kotelo ikkunalla, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 102,99 € | 107,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,57 €
89,58 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,90 €
104,90 €
Toimitusaika 10-20 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,90 €
89,90 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 107,89 €
102,99 €
Lian Li Lancool 215, miditornikotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4718466009654, 4718466010858 |
Valmistaja | Lian, Lian Li |
Valmistajan tuotesivu | https://lian-li.com/product/lancool-215/ |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Korkeus | 482 mm |
Leveys | 215 mm |
Syvyys | 462 mm |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 370 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
Micro-ATX | On |
EATX | On |
ITX | On |
Väri | musta |
Tyyppi | |
Minitorni | Ei |
Miditorni | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
104,90 €
Keskihinta
96,84 €
Alin hinta
89,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.