Cooler Master MasterBox MB400L, kotelo
Cooler Master MasterBox MB400L, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 62,98 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Cooler Master MasterBox MB400L (No ODD) - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 62,98 € | 69,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cooler Master MasterBox B400L Micro-ATX-koteloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 29 päivää | 64,99 € | 69,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cooler Master MB400L w/o ODD - Mini-tornikotelo, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 71,90 € | 76,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,97 €
62,98 €
Toimitusaika 29 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,89 €
64,99 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 76,80 €
71,90 €
Cooler Master MasterBox MB400L, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4719512097656, 4719512097670, 4719512097687, 4719512097663, 0884102069956 |
Valmistaja | Cooler Master |
Valmistajan tuotesivu | https://www.coolermaster.com/catalog/cases/mini-tower/masterbox-mb400l/#image-Item5 |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Leveys | 218 mm |
Korkeus | 410 mm |
Syvyys | 411 mm |
Paino | 5 470 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 344 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 166 mm |
Tyyppi | Minitorni |
Virtalähteen enimmäispituus | 325 mm |
Väri | Black |
Hintakehitys
Korkein hinta
71,90 €
Keskihinta
66,62 €
Alin hinta
62,98 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.