Phanteks Eclipse P600S, kotelo
Phanteks Eclipse P600S, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 169,88 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Phanteks Eclipse P600s Silent Closed Window Black MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 169,88 € | 175,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Eclipse P600S - miditornikotelo, ikkunalla, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 169,90 € | 174,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Eclipse P600S, miditornikotelo, satiinin mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 189,90 € | 189,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Eclipse P600S - Satin Black - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 190,77 € | 190,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 175,87 €
169,88 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 174,80 €
169,90 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 189,90 €
189,90 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 190,77 €
190,77 €
Phanteks Eclipse P600S, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0886523301523, 0886523301530, 0886523301509 |
Valmistaja | Phanteks |
Valmistajan tuotesivu | http://www.phanteks.com/Eclipse-P600s.html |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 3 |
3.5":n laitepaikkoja | 4 |
Mitat | |
Leveys | 240 mm |
Korkeus | 520 mm |
Syvyys | 510 mm |
Paino | 13 500 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 435 mm |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
EATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 190 mm |
Tyyppi | Miditorni |
Väri | Satin Black, Anthracite Grey, Glacier White |
Hintakehitys
Korkein hinta
190,77 €
Keskihinta
180,11 €
Alin hinta
169,88 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.