Phanteks Enthoo 719, kotelo
Phanteks Enthoo 719, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 229,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Phanteks Enthoo Luxe 2, Full-tornikotelo, ikkunalla, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 229,90 € | 234,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Enthoo Luxe 2, Full-tornikotelo, ikkunalla, HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 229,90 € | 234,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Enthoo Luxe 2 Tempered Glass Anthracite - Kotelot - Tower - HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 245,89 € | 245,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Enthoo 719 Tempered Glass, ikkunallinen E-ATX -täystornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 254,90 € | 254,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Enthoo 719 Tempered Glass, ikkunallinen E-ATX -täystornikotelo, antrasiittiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 254,90 € | 254,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 234,80 €
229,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 234,80 €
229,90 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 245,89 €
245,89 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 254,90 €
254,90 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 254,90 €
254,90 €
Phanteks Enthoo 719, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Phanteks |
Valmistajan tuotesivu | http://www.phanteks.com/Enthoo-719.html |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 11 |
3.5":n laitepaikkoja | 12 |
Mitat | |
Leveys | 240 mm |
Korkeus | 570 mm |
Syvyys | 595 mm |
Paino | 1 430 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 503 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
EATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 195 mm |
Tyyppi | Täystorni |
Väri | Black |
EAN-koodi | 0886523301622, 0886523301615 |
Hintakehitys
Korkein hinta
254,90 €
Keskihinta
243,10 €
Alin hinta
229,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.